Lesenia.sk
Mail
Kontakt: info@lesenia.sk, 048/ 415 29 21
predajpožičovňabazárfórum
<< Naspäť

Kúpiť či požičať pojazdné lešenie Alufix?

Pojazdné lešenie Alufix predstavuje ľahké pojazdné hliníkové lešenie. Maximálne zaťaženie podlahy predstavuje 200 kg/m2. Vďaka jednoduchosti danej konštrukcie a malej hmotnosti jednotlivých prvkov, je možné zostavu zmontovať a zdemontovať v priebehu niekoľkých minút. Jednoduchú montáž zabezpečujú vertikálne rámy zostavy Alufix, ktoré sa jednoducho vsúvajú do seba. Diagonály, zábradlia a pozdĺžne vzpery sa jednoducho zavesia a automaticky zaistia.

Keďže pojazdné lešenie Alufix ponúka mocnú pracovnú plošinu vo všetkých úrovniach, má ideálne využitie vo výškach kde je nevyhnutný rýchly prístup. Svojou nízkou hmotnosťou a malými rozmermi jednotlivých dielov zostavy je vhodná tiež na prevoz menšími dopravnými prostriedkami.

Pojazdné lešenie Alufix predstavuje výborné riešenie pre všetky stavby, ktoré sú priestorovo obmedzené. Rada Alufix je dnes využívaná v rôznych pracovných odboroch a profesiách akými sú napr. maliari, elektrikári, sardokartonisti, dekoratéri a tiež pracovníci s ventilačnou technikou. Súčasťou zostav sú výškovo nastaviteľné pojazdné kolieska s brzdou. Hliníkové pojazdné lešenie Alufix zodpovedá všetkým požiadavkám STN 73 8102, EN 1004.

Odpoveď na vyššie uvedenú otázku je jednoduchá. Prenájom pojazdného lešenia Alufix je výhodnejšie riešenie v prípade, že lešenie potrebujete jednorázovo, prípadne raz za štyri roky. V prípade, že pojazdné lešenie používate častejšie, tz. viackrát do mesiaca, je pre vás kúpa pojazdného lešenia určite tou správnou voľbou.

Aktuálne ceny jednotlivých zostáv pojazdného lešenia Alufix nájdete na našom portáli www.lesenia.sk v sekcii zostavy.

Ďalšia kategória Ďalšia kategória Ďalšia kategória

<< Naspäť
Používate zastaralú verziu prehliadača - Internet Explorer 6. Ak chcete navštevovať stránky na internete bez problémov a bezpečne, stiahnite si novšiu verziu.
nepoužívajte IE6